Kapat

Ticket YazKapat

Ticket Oku

Kullanım ve Gizlilik Şartları

 

Firmamıza yapılan her tür başvuru daima gizli tutulmaktadır. 
 
Tasarımı firmamız tarafından yapılan ve tasarım içinde yer alan bilgi, yazı ve resimleri domain ana sahibi karşı firma/şahıs tarafından sağlanan sistemlerde firmamız yayınlanan görsel ve katar malzeme ile ilgili her tür telif hakkının karşı firma/şahıs uktesinde olduğunu varsayar ve telif hakları nedeniyle ortaya çıkabilecek uyuşmazlık durumlarında hiçbir sorumluluk kabul etmez. 
 
Bilgi almak / danışmak amaçlı olarak yapılan yazışmalar sonucunda veritabanımıza işlenen firma bilgileri ve mail adresleri sadece sizinle iletişim kurmak amacıyla kullanılmakta ve 3. şahıslara satılmamaktadır. 
 
Müşterilerimizin kendi mailadmin panellerini kullanarak oluşturacakları mail hesapları tümüyle gizli tutulmakta ve hiçbir müşterimiz bir diğer müşterimizin özel dosya,tasarım, taslak vb. bilgilerine ulaşamamaktadır. 
 
Server sistemlerimiz üzerinde tutulan domain bilgileri sadece firmamız yetkili personeli tarafından incelemeye açıktır, bunun dışında hiçbir kurum, kuruluş ve 3.şahıs domain, subdomain ve mail account incelemesi yapamaz. 
 
Sistem giriş ve çıkış adresleri(portları), sisteme direkt bağlı hardware tarayıcılar ve özel yazılımlarla kontrol edilmekte, herhangi bir virüs veya hack saldırısına karşın korunmaktadır. 
 
Sistem kullanıcısı siz sayın müşterilerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla gereken önlemler alınmış olup, ek olarak bilgi almak istediğiniz konularda bize danışmakta tereddüt etmeyiniz.
Bizi Takip Edin!
Güncel duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi listemize ekleyin...
Yaztek Teknoloji - Radius Manager Yetkili Satıcısı 2015 © Tüm Hakkı Saklıdır.