Kapat

Ticket YazKapat

Ticket Oku

Hakkımızda
Firmamız web tasarım hizmeti sunabilmek için 2006 yılında Visual Design İnternet hizmetleri olarak Kocaeli’de kurulmuştur.Kurulduğu yıldan itibaren bireysel ve kurumsal tüm müşterilerin memnuniyetine önem vermiş güvenli ve hızlı çözümler üretmiştir. 2007 yılında hizmet halkasını genişleterek  Web Hosting ve Sunucu hizmeti vermeye başlamıştır.Bu alanda hizmet politikasını daime  müşteri odaklı tutarak ihtiyaca en uygun çözümü sağlamayı hedeflemiştir.
 
2011 yılı itibariyle Yaztek Yazılım Teknolojileri ve Bilgisayar Sistemleri olarak isim değişikliğine gitmiştir.Sektördeki diğer bilişim ve telekomünikasyon şirketlerinden farklı olarak zamana dayalı bilgi ve tecrübesini müşterileriyle paylaşarak,hizmet standartlarını zirvede tutmayı ilke edinmiş bir oluşumdur.
 
Vizyonumuz
 
Profesyonel  personelimizle müşteri odaklı ve ihtiyaca en uygun  çözüm üretmek ve hayatı kolaylaştıran ulaşılabilir internet hizmetleri sunarak,diğer firmalardan sektörde bir adım önde olmaktır.
 
Misyonumuz
 
Müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyat, kaliteli hizmet ve sektörde ismini duyurmuş çözüm ortakları ile çalışarak güvenilir hizmet sunabilmektir.
 
Yaztek Teknoloji
Saygılarımızla
 
Ticari Ünvan
Yaztek Yazılım Teknolojileri ve Bilgisayar Sistemleri
 
Vergi Dairesi-Vergi Numarası
Tepecik Vergi Dairesi-İzmit / 32422607062
 
Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Sicil No:41/95678
 
Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi
Faaliyet Belge No: YS - (551)
Bizi Takip Edin!
Güncel duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi listemize ekleyin...
Yaztek Teknoloji - Radius Manager Yetkili Satıcısı 2015 © Tüm Hakkı Saklıdır.